Energetické studnice země České

04.03.2016 16:42

Energetické  studnice země České.


První energetická studnice - Athorr (Praha, Vyšehrad)

Lokalizace Athorr: 24 metrů východně od hlavního vstupu do chrámu - je signifikován klíčovou formací (dvěma zlatými, překříženými klíči). Světlefialová barva. Pracuje s pátou čakrou, zejména pak se štítnou žlázou. Hloubka sarkofágu  68 metrů pod zemí, poloměr vyzařování 33 metrů. Výška vyzařování sloupce 380 - 820 metrů.  Obsahuje kompletní informace o povaze a úloze světelné DNA ,každého jedince českého národa a duchovní misi českého národa, pracuje s Demiurgem českého národa.  

Druhá energetická studnice - Adea (Ostroměř, Jičín)

Severně od obce Ostroměř asi 2km , přesná GPS lokace: 50°90′0″   východní délky ,  15°75′0″   severní šířky.Jihovýchodně od města Jičín. Tmavězelená barva. Pracuje se srdeční 4 čakrou a zejména pak se srdcem,kardiovaskulárním systémem, krví a brzlíkem. Hloubka sarkofágu 41 metrů, poloměr vyzařování 37 metrů. Výška vyzařování sloupce 227 - 510 metrů. Obsahuje napojení na Demiurga českého národa, vykazuje čistící účinky na mnoha úrovních. Čistí emocianální bolesti, traumata a celkově pozitivně ovlivnuje vše co souvisí se srdeční čakrou. Jsou zde uloženy informace o vladařích celé existence našeho národa a symbolicky se dotýká správného vládnutí. Je zde i napojení na událost bratrovraždy sv. Václava jeho bratrem Boleslavem na Staré Boleslavy.

Třetí energetická studnice - Asela (Mikuleč, Svitavy)

Lokalizace: Uprostřed obce Mikuleč, severozápadně od Svitav, bez GPS.Světleoranžová barva. Pracuje s druhou čakrou a tím slezinou,krví a pohlavnímy orgány.Hloubka sarkofágu 64 metrů , poloměr vyzařování 102 metrů. Výška vyzařování sloupce 540 -900. Obsahuje informace, které probouzí lásku k vlasti. K vlastní Zemi jako matce a k vlastnímu národu jako k vlastní minulosti i budoucnosti zárověn.Jsou zde obsaženy informace o našich předchůdcích národu Tuatha Danann.

Čtvrtá energetická studnice - Dira ( Šumperk severozápadně)

Lokalizace: severozápadně nad Šumperkem,Sklený vrch, kota 608. Přesná GPS:49°59′5″ severní šířky a 16°55′14″ východní délky.  Tyrkysová barva. Pracuje s osmou čakrou (jitřní hvězdou) . Má vliv na endokrinní systém - 1.nadledvinky,2.pohlavní orgány, 3.pankreas, 4.brzlík, 5.štítná žláza, 6.hypofýza, 7.epifýza (šišinka mozková). Hloubka sarkofágu 39 metrů, poloměr vyzařování 50 metrů. Výška vyzařování sloupce 470 - 1100 metrů. Obsahuje informace o "posvátném desetiletí" 2012 - 2022, má přímý vliv na jednotlivé krevní skupiny. A informuje nás o individuálním duchovním poslání, každého jednoho z nás.

Pátá energetická studnice - Bethea ( přehrada Šance)

Lokalizace: na spodním rohu,přehrady Šance,jihovýchodně od Frýdku Místku u silnice přes obec Ostravice, přesná GPS: 49°30′44″ severní šířky a  18°24′44″ východní délky. Stříbrná barva. Pracuje se sedmou čakrou a tím s hypofýzou (podvěsek mozkový). Hloubka sarkofágu 75 metrů, poloměr vyzařování 88 metrů. Výška vyzařování sloupce 390 - 730 metrů. Velká rozkolísanost sloupce vyzařování z důvodu nedalekého "hroznu meridiánů" země, který souvisí s horou Kailas a propojuje naší zemi s Tibetem.  Beskydy = Malý Tibet. Obsahuje informace o tibetské genové bázi v našem národě a hlavním iniciačním domu pod již zmíněnou horou Kailas. Obsahuje energetické informace o významu Beskyd a "energetickoinformačním zrcadle" (zrcadlem našeho národa v podobě jiných států) . Národ Bali je prvním zrcadlem našeho národa a je stále aktivní a najdeme v něm mnoho spojitostí, které přímo souvisí s národem českým. Druhým zrcadlem našeho národa byla Incká civilizace. Nyní však není na hmotné úrovni aktivní. 
 

Šestá energetická studnice - Aleara (kopec Zvon a Zvonec, osada Nový Dvůr)

Lokalizace : Jihozápadně od Plzně, kota 847, blízko hranic s Německem.Přesná GPS - 49°32′33″  severní šířky, 12°38′33″ východní délky. Světlemodrá barva. Hloubka sarkofágu 49 metrů, poloměr vyzařování  160 metrů. Výška vyzařování sloupce 550-1200 metrů .Pracuje s pátou čakrou, dýchacímy cestamy,hrtanem,hltanem,jazykem,ústy. Obsahuje informace o původu a poslání  civilizace Tuatha de Danann v přostředí českého a slovenského národa. Umožnuje propojení hypervědomí s pyramidální energií a znalostmi "svatého grálu".   
 

Sedmá energetická studnice - Ramon (Brno , chrám na Petrově)

Lokalizace: Ve středu, chrámu na Petrově. Zlatostříbrná barva. Pracuje se šestou čakrou, hypofýzou,hypothalamem,hypokampem. Hloubka sarkofágu 72 metrů, poloměr vyzařování 58 metrů. Výška vyzařování sloupce 440 - 680 metrů. Obsahuje důležité iniciační informace v návaznosti na mystéria starého Egypta. Sedm mysterijních škol starého Egypta v návaznosti na "kult boha Hora" (Horovo oko, Horova pečet).   

Osmá energetická studnice - Atum (Dolní Věstonice, Perná, Ostrov)

Lokalizace: jižně od Dolních Věstonic , lokalita Kotel nedaleko obce Nový Hrad, přesná GPS: 48°51′41″ severní šířky a  16°38′44″ východní délky. Purpurověčervená barva. Pracuje s první čakrou a tím i s kostní dření a biochemií krve . Hloubka sarkofágu 56 metrů, poloměr vyzařování 95 metrů.Výška vyzařování sloupce 660 - 1400 metrů. Obsahuje informace zasvěcující do krystalické struktury v návaznosti na národ český, obsahuje informace o výjimečné povaze minerálu Bohemis, který má  stříbřitěliliovou barvu a ve tmě opalizuje (s vlastnostmi monoatomického zlata). 

Devátá energetická studnice - Chesmed ( Balcarka, propast Macocha)

Lokalizace: u obce Ostrov, vymezena geodetickým středem jeskyní (Punkevní,Balcarka a Macocha),  přesná GPS: 49°22′24″ severní šířky 16°44′19″ východní délky.Indigověmodrá barva. Pracuje se šestou čakrou a tím má vliv na endokrinní systém (vitalizuje a umožnuje  napojení se na cirkádiání rytmus planety země). Hloubka sarkofágu 35 metrů, poloměr vyzařování 65 metrů. Výška vyzařování sloupce 280-600 metrů. Obsahuje informace o využívání energií planetárního jádra a o využívání regeneračních technik planety země.

Desátá energetická studnice - Amon ( Hřbeč,Kladno-Hostoun)

Lokalizace: Přesná GPS: 50°7′43″ severní šířky a  14°11′42″ východní délky. Mezi obcemi Hřbeč, Běloky a Hostoun. Žlutá barva. Pracuje s třetí čakrou a má vliv na játra,žlučník, pankreas, dvanácterník, tlusté a tenké střevo.  Hloubka sarkofágu 70 metrů , poloměr vyzařování 110 metrů. Výška vyzařování sloupce 520 - 880 metrů. Obsahuje velmi zásadní a důležité informace o poslání českého národa v návaznosti na "posvátné desetiletí" mezi lety 2012 - 2022 .  Obsahuje i metodiky "energetické imunizace" proti novým druhům bakterií a virových nemocí. 

Jedenáctá energetická studnice - Hraka (Mikulov, kopec Bouřnák)

Lokalizace: Severozápadně od Teplic, kota 909. Přesná GPS: 50°42′23″ severní šířky, 13°43′57″ východní délky. Sněhově bílá barva. Pracuje se všemi 12 (nejzákladnějšímy) čakramy a ovlivnuje všechny bunky lidského těla. Hloubka sarkofágu 40 metrů, poloměr vyzařování 115 metrů. Výška vyzařování sloupce 190 - 440 metrů. Obsahuje informace o "Lvím genomu" a "genomu Panny"  -nových vlastnostech lidské Bytosti. V návaznosti na symboliku - ("Zlatého Lvího rouna a národ Dvouocasého Lva = národ slovenský + český). 

Dvanáctá energetická studnice - Achola (Jihlava, katedrála sv. Jakuba,starý buk)

Lokalizace:  u kostela sv. Jakuba, pod starým bukem přímo před kostelem.Světlezelená barva. Pracuje se čtvrtou srdeční čakrou a pozitivně ovlivnuje duševní rovnováhu. Harmonizuje a rozpouští stresové faktory, zbavuje pocitů viny, rozpouští strachy,deprese. Hloubka sarkofágu 45 metrů, poloměr vyzařování 28 metrů. Výška vyzařování sloupce 490 - 700 metrů. Obsahuje informace o pravdivé povaze sv. Grálu a duchovních souvislostech a misi archandělky Michaeli v návaznosti na duchovněspirituální osud národa "Dvouocasého Lva" a misi Bohémských Rytířů sv. Grálu.Více o misi archandělky Michaeli viz. v kapitole Archandělka Michaela.