PYRAMIDY-MARS-SIRIUS

01.03.2012 18:28

 

"Smrt rychlým krokem zastihne toho, kdo naruší klid Faraóna " - hlásá nápis na pyramidě v Gíze. Tajní strážci esoterních věd atlanťanů, ukrytých v pyramidách, jsou vždy ve střehu. Na jaře roku 1923 mnohé noviny a časopisy světa otiskly zprávu o smrti anglického egyptologa Carnarvona v Egyptě, který společně s Angličanem Carterem vedl veškeré vykopávky v hrobce velkého faraóna Tutanchamóna, který žil ve 14 století n.l. Egyptologové zde nalezli ohromné pohřebiště i s proslulou zlatou faraónovou maskou. Tato hrobka byla nalezena pět měsíců před Carnarvonovou smrtí. Když jsme ukončili práci v přístupové hrobce, náš nervový systém byl neuvěřitelně napnutý" - psal později jeho kolega Carter. Carnarvon se nebál vejít do faraónovy hrobky, ale uběhlo jen několik dní a on náhle zemřel. Po něm ještě zesnulo několik dalších lidí, kteří se zajímali o pyramidy a tyto vykopávky.


       "Smrt rychlým krokem zastihne toho, kdo naruší klid Faraóna " - hlásá nápis na pyramidě v Gíze. Tajní strážci esoterních věd atlanťanů, ukrytých v pyramidách, jsou vždy ve střehu. Na jaře roku 1923 mnohé noviny a časopisy světa otiskly zprávu o smrti anglického egyptologa Carnarvona v Egyptě, který společně s Angličanem Carterem vedl veškeré vykopávky v hrobce velkého faraóna Tutanchamóna, který žil ve 14 století n.l. Egyptologové zde nalezli ohromné pohřebiště i s proslulou zlatou faraónovou maskou. Tato hrobka byla nalezena pět měsíců před Carnarvonovou smrtí.

       "Když jsme ukončili práci v přístupové hrobce, náš nervový systém byl neuvěřitelně napnutý" - psal později jeho kolega Carter. Carnarvon se nebál vejít do faraónovy hrobky, ale uběhlo jen několik dní a on náhle zemřel. Po něm ještě zesnulo několik dalších lidí, kteří se zajímali o pyramidy a tyto vykopávky. V jednom ze sálů archeologové odhalili tento nápis : "DUCH SMRTI ZLOMÍ VAZ TOMU, KDO SEM VEJDE - JAKO HUSE." Prokletí Tutanchamóna sbíralo novou úrodu. Zemřel Američan Meis a následovalo jej ještě několik dalších osob. Pomsta faraónova neušetřila ani anglického byznysmana Volfa, který přijel do Egypta, aby si jen prohlédl hrobku. Egyptolog Carter zemřel po dlouhých šestnácti létech.

       V roce 1993, přesněji 4.prosince napsala agentura Asociates Press, že je v Gíze odhalena hrobka faraóna Reteti a jeho ženy. Její věk se odhaduje na celých neuvěřitelných 4.600 roků. V této hrobce je také nápis, a to velmi zajímavý : "VELIKÁ BOHYNĚ HÁTHÓR DVAKRÁT POTRESTÁ KAŽDÉHO, KDO POSMĚCHEM POSKVRNÍ TUTO MOHYLU." U vedoucího vykopávek pana Zaki Chavasse náhle vypukl srdeční záchvat - málem přišel o život. Zemětřesení zničilo dům jeho kolegy archeologa, ztratil fotoaparát a nakonec vlak, na kterém převážel nalezené relikvie, vykolejil.

       Nedávno skupina fyziků s Luisem Alvaresem z Los Angelské univerzity se pokusila zkoumat Velkou pyramidu s pomocí kosmických paprsků. Snímky však byly neadekvátní. Doktor Arm Goched nakonec prohlásil, že: "Geometrie pyramidy snad vnáší překážky, nebo jakási síla narušuje zákony vědy při práci uvnitř pyramidy." Skutečně, v hrobce faraónů existuje jakési prokletí, snad psycho energetické zhuštěniny, poslané egyptskými Žreci ( žrec je mág sloužící pravdě - je sám sobě strážcem svých tajemství, vládcem své síly ) silou vůle do různých předmětů - amuletů. Takoví tajemní a neviditelní strážci jsou schopni ochránit tajemství faraóna a jeho hrobku po celá tisíciletí . Nevíme však s jakým cílem a také ani proč.

       Znamenitý antropolog Carlos Castaneda - žák dvou velkých mexických jogínů Dona Juana Matuse a Dona Henara Florese, ve své knize "DAR ORLA " píše, že ve městě Tulu v provincii Idalgo v Mexiku (dřívější epicentrum impéria Toltéků) jej překvapila skupina pyramid a čtyř kolosálních za sebou jdoucích figurín 5 metrů vysokých, které nazývají "atlanťany" a které stojí na ploché střeše pyramid. Po dalších 6 metrech za sochami je řada ze 4 čedičových sloupů. Sochy představují ženy - 4 světové strany, 4 větry, 4 směry pyramid - jako centrum stability a řádu. Figury žen - to je základ i osnova pyramidy. Samotná pyramida podpíraná 4 ženami, vyzvednutá výš. Atlanťané byli jasnovidní - píše dále Kastaněda - tyto figury představují samy o sobě řád jiného vnímání, proto jsou takové lekající a záhadné. Ony jsou - vyjádřením boje, ale ne ničení. A vzadu se nacházející řada sloupů představuje pevné vnímání. Jsou to svůdci, jsou pokryty nápisy velmi moudrými, milujícími klid a mír.

       Jedna zvláštní pyramida v Tulu byla průvodcem změněného vnímání. Byla rozbourána a zničena. Některé pyramidy nebyly obydlím, ale místem, kde se vojáci učili bojovat ve snových vizích a ve stavu změněného vnímání. Všechny tyto děje byly zachyceny na obrázcích a nápisech. Mezitím proběhly války, kde bylo povoleno použít všechno, co se kdo naučil ve snových vizích. Proto znalí Mágové a Žreci tyto pyramidy i s veškerým věděním, prostě se vším co v nich bylo - zničili. Jestliže naše normální vnímání pojímá vědomí fyzického těla, pak jiné, změněné nebo také druhé vnímání přijímá náš svítící kokón. A to třetí - to je nezměnitelné vědomí, které v sobě uzavírá aspekty fyzického i svítícího těla. Třetí vnímání - to je šplouchnutí energie, druhé (změněné) vnímání - to je pole bitvy vojáků jako polygon přípravy k dosáhnutí třetího vnímání. Pyramidy jsou škodlivé zvláště pro nechráněné a chaotické vojáky, kteří jsou podobni nám - píše dále Castaneda.

       Není nic vážnějšího, jak špatná soustředěnost druhého - změněného vnímání. Když se vojáci učí zaměřovat na slabé straně druhého-změněného vnímání, nic je nemůže zastavit na jejich cestě. Stávají se z nich lovci lidí - vampýři. A jestliže již zemřeli, mohou se dostat ke svým obětem skrze čas, jakoby existovali tady a teď. Proto, když vcházíme do jedné z těchto pyramid, stáváme se obětí - pastí či léčkou druhého - změněného vnímání. ...

       My můžeme vydržet jednu cestu ( výlet ) do pyramid... Při druhé návštěvě budeme pociťovat nejasný smutek podobný chladivému větru "brízy", který nás dělá malátné a unavené. Takové vyčerpání se brzy převrátí do smůly a potom během nějakého času se staneme nositeli neštěstí. Naše nezdary jsou vyvolány svévolnou návštěvou těchto rozvalin - pyramid.

       Don Juan Matus podtrhl, že všechny historické rozvaliny v Mexiku, hlavně pyramidy, jsou škodlivé pro nezasvěceného současného člověka.. Popsal pyramidy jako výtvory cizího projevu našich myslí a činnosti. Každý detail, každý obrázek v pyramidách byl úmyslným úsilím vyjádření takových aspektů vnímání, které jsou nyní pro nás cizí a nepochopitelné. Všechno co tam bylo předmětem všemohoucí přitažlivosti, má pro nás nepřipravené škodlivý potenciál.

 

 

Kosmické město poblíž Mexika 

 

       Nejen pyramidy Egypťanů - Atlanťanů mají astronomickou orientaci, ale i záhadné město Teotihuacán nedaleko Mexika a záhadné obrazce na planině Nazka v Peru i podivné kavkazské kameny, i portugalské dolmeny, které plní roli kalendáře civilizace Atlantidy a také Lemurijců.

       Ve vzdálenosti cca 50 km od Mexika se rozkládá starý Tiahuacan, který místní obyvatelé nazývají " městem bohů ". Velkolepá je projekce tohoto města v jehož středu jsou dvě pyramidy pojmenované na Pyramidu Slunce a Luny a také soubor chrámů "citadel". Výška pyramidy Slunce je 63 metrů a čtvercová základna v obvodu je 1000 metrů. Sluneční pyramida je o 19 metrů vyšší jak pyramida Měsíční.

       Vědci nedávno zjistili, že vzájemný vztah mezi těmito pyramidami a citadelou je stejný jako vztah mezi drahami pohybu planet Merkuru, Venuše a Marsu.

       Za citadelou kdysi protékala posvátná bystřina v uměle vybudovaném kanálu. Nedaleko od ní leží ruiny neznámé stavby. Její vzdálenost od střední linie citadely odpovídá vzdálenosti mezi Sluncem a Jupiterem. I Saturnu zde odpovídala jednaze staveb, která je však v současné době také zničená.Od cesty mrtvých do střední linie Měsíční pyramidy v tomto městě je vzdálenost, která odpovídá vzdálenosti planety Uran. Za Měsíční pyramidou je hora, jejíž výška odpovídá známé planetě Neptun a nedaleko této hory je věž, kterou místní obyvatelstvo nazývá "kvítek".

      Vzdálenost této věže od hory odpovídá vzdálenosti planety Pluto. Není pochyb,že toto město postavila velká záhadná civilizace Atlanťanů, ovládajících Zákony Kosmu. Americký astronom Howkins zjistil, že podélné i příčné ulice města byly zaměřeny ve formě mřížky. Azimut ulice vedoucí na východ byl 106,9 stupňů a EVM dala přesný směr na Alfu Velkého Psa neboli SIRIA, nejjasnější hvězdu nebeské klenby. V západním směru ulice ukazovala na bod západu PLEJÁD. Ulice vedoucí na sever ukazovala na Alfu Velké Medvědice, nejjasnější hvězdu tohoto souhvězdí. Na jihovýchodní stráni hory Serra Color nedaleko tohoto města byl objeven jakýsi symbol a jeho dvojník byl v jednom z domů ve městě. Když se přímkou spojily oba tyto symboly - je to stejné jako spojnice Sírius - Plejády. Proto, aby směr kolmic odpovídal přesně kosmickému projektu, byla řeka odvedena do nového řečiště.

       Na místě současného Mexika bylo kdysi staré město Tenohtitlan a z něj zůstalo množství staveb - jako například stupňovité pyramidy, kolmé rampy, kamenné stavby. Atlantologové došli k závěru, že zřejmě celé teritorium - území USA od severu a Kanady včetně Mexika, leží v "geometrickém sítu" hustě pokrytém stavbami a petroglyfy, které jsou spojeny s Teotihuanakem. Toto mohla provést jen civilizace Atlanťanů znající Kosmické zákony a mající kontakt se 4.rozměrem. To byl jakýsi kosmický systém, jehož stavby přesně odpovídaly poloze planet Sluneční soustavy, Síria, Plejád a dalších objektů Kosmu. Nebeská část systému - pyramidy,vypínající se do nebe, pozemské, ale harmonické spojení horizontálních linií.

       Tato kosmogonická koncepce je svázána se symbolem Pěti sluncí - nebo též s Pěti velkými érami - rasami lidstva na Zemi, na které nám ukazuje "Tajná doktrína" H.P.Blavatské, " Dopisy Mahátmy" a také " Učení Agni jógy".

 

 V posledních létech byly v různých koutech naší planety odhalovány uzdravující účinky konstrukce pyramidální formy. Uzdravující efekt "tvaru pyramid" je mnohokrát patentován. Podle výzkumu francouzského inženýra 0T.J.V. Rena pyramidy, koule, polokoule i krychle samy o sobě svým tvarem představují rezonanty kosmické energie. Pyramidální zařízení, které je orientováno světovými stranami jako Cheopsova pyramida, očišťují vodu, zabíjí mikroby a také mumifikují. Tupé ostří se samo v pyramidální konstrukci nabrousí - toto je obsahem patentu českého inženýra Drbala. Tento inženýr také prohlásil,že klobouky a čapky pyramidální formy mají vliv na zdraví člověka. V Kalifornii na klinice Garswill mají pyramidy vyrobené z tyček, které jsou zavěšené u stropu, aby urychlily léčení pacientů.

        V posledních létech byly v různých koutech naší planety odhalovány uzdravující účinky konstrukce pyramidální formy. Uzdravující efekt "tvaru pyramid" je mnohokrát patentován. Podle výzkumu francouzského inženýra 0T.J.V. Rena pyramidy, koule, polokoule i krychle samy o sobě svým tvarem představují rezonanty kosmické energie. Pyramidální zařízení, které je orientováno světovými stranami jako Cheopsova pyramida, očišťují vodu, zabíjí mikroby a také mumifikují. Tupé ostří se samo v pyramidální konstrukci nabrousí - toto je obsahem patentu českého inženýra Drbala. Tento inženýr také prohlásil,že klobouky a čapky pyramidální formy mají vliv na zdraví člověka. V Kalifornii na klinice Garswill mají pyramidy vyrobené z tyček, které jsou zavěšené u stropu, aby urychlily léčení pacientů.

        Pyramidy orientované na SEVER - JIH odstraňují škodlivé vyzařování geopatogenních zón - to je výsledek bádání bulharského vědce Mileva. Podobné výzkumy prováděla i Bajkalská asociace biolokací, která zjistila, že pyramidy z drátu zesilují ( zrychlují ) světelnou vodivost - jsou to jakési antény v domech po jejichž použití zmizely geopatogenní zóny.

       Vědci Čitinské lékařské akademie A. Ložkina , I. Landa a V. Kalčenka zase zkoumali fenomén působení forem na prostor a odhalili, že pyramida a spirála různě působí na srážení krve ve zkumavce. Ukázalo se, že po dvou hodinách se ve zkumavce, která byla postavena na vrchol kuželové drátěné spirály s rozměrem 30x30 cm, se začínala doba srážení krve zkracovat. Pyramida zhotovená z drátu rozšiřovala fluktační spektrum času srážené formy ( P=30 ). Pyramidální konstrukce urychlila i reakci usazování eritrocitů.

       Symetrické i nesymetrické předměty mají různý vliv na prostor. Pravoúhlé předměty a úhly ( rohy předmětů ) mají záporný ( negativní ) vliv na prostor ( V.Chrapov a rok 1990 ) a naopak předměty okrouhlé a symetrické v sobě nesou zcelující energetický tok a to pro všechny životy ( pyramida, koule, polokoule, kopule ). Záhadu představují síťové konstrukce. Předpokládá se antigravitační průchod sítí Hartmana a Kari ( síťka geopatogenních zón a energetických konstrukcí či kostry Země ), skelet člověka i zvířat, bronchiální a cévní konstrukce. Evoluce forem všeho živého se snaží překonat gravitaci a asymetrii. Proto je tak důležité brát v úvahu Kosmický zákon v architektuře měst a sídlišť. K tomu nás vyzývá i tajemství Egyptských pyramid, které je těsně spjato s tajemstvím Atlantidy.

 

 

NALEZENÁ MĚSTA ATLANTIDY

 

        O Atlantidě i pyramidách byly napsány desítky knih, ale jejich záhada stejně ještě není rozřešena. V šedesátých letech dvacátého století nedaleko ostrova Bimini a Andros v Bahamském souostroví byly odhaleny podvodní archeologickou expedicí architekturní soubory s pyramidami. Téměř současně byly v jezeře ROCK v USA odhaleny tři potopené pyramidy a architektonický soubor několika staveb.Toto jezero se nalézá 40 km od města Medison, jeho šíře je 4 km a jeho délka 8 km. Na začátku století oznámili bratři Wilsonovi v tisku, že zpozorovali pod vodou jezera kamenné stavby. Ten rok byl nadmíru suchý a úroveň hladiny jezera byla silně snížena. Oba bratři byli přesvědčeni, že viděli "mořskou pyramidu".

      Prošla třetina století a 11.04.1936 místní lékař F. Morgan letěl hydroplánem nad jezerem Rock a tohoto letadla viděl jasně na dně .? celé tři veliké pyramidy! Jeho vyprávění se stalo zlatým dolem tisku. Potápěči jeho vyprávění potvrdili. Pyramida měla tvar odříznutého kužele vysokého 10 metrů. K záhadě jezera Rock se vrátili až za 30 roků. V létě roku 1968 byl na dně jezera odhalen celý architektonický soubor. Geologové odhadli vznik jezera Rock na neuvěřitelných 10 tisíc roků. V tomtéž roce pilot R.Brash uviděl ze vzduchu obrysy velkých podvodních staveb vedle ostrova Bimini a Andros. Tímto objevem se začala zabývat skupina vědců kolem profesora Valentaina, která byla vybavena vším potřebným pro zahájení podvodního archeologického výzkumu. Prvním jejich nálezem byla kamenná stavba podobná chrámu, po celé ploše porostlá vodními rostlinami. Kolem byly stopy dalších budov a cest. Bloky staveb vážily od 2 do 5 tun.

       V září roku 1968 letecký snímek ukázal, že v hloubce 30 metrů vedle Bimini prosvítají desítky architektonických objektů: pobořené stavby, pyramidy, ostatky velkého oblouku, klenby... Začal se rýsovat vzhled potopeného města. Jižně od ostrova Andros se podařily vyfotografovat kruhy z obrovských kamenů. Druhá expedice našla stavby dlouhé 70 metrů - to byl přístav s dvojitým vlnolamem a kamenným nábřežím. Město bylo odhadem staré asi 12 tisíc roků.

       Vladimír Ščerbakov, autor knihy "Vše o Atlantidě" udělal závěr, že tyto stavby náležely jedné pra civilizaci, ještě před Atlantidou - poslední ostrov, který se potopil v průběhu velkého kataklyzmatu v roce 9 541 př.n.l.

       Osmdesátá léta našeho století se zdála být šťastná pro Atlanťany. Za jasného počasí piloti uviděli podvodní kanály, terasy a cesty táhnoucí se dolů až do moře do velikých hloubek. Vzpomenu velkého proroka Edgara Cayce, který nazval tento prostor místem vložených tajných letopisů Atlanťanů !

       Jednoznačně je známo, že od pobřeží Venezuely se táhne po mořském dnu stěna, která je dlouhá okolo sta mil ( víc jak 160 km ). Byly také odhaleny budovy, hřiště a náměstí severněji od Kuby na ploše asi 4 ha viditelné pouze za velmi jasného počasí. Ve stejnou dobu byly nalezeny rozvaliny u ostrova Boavista v souostroví Zelený mys.

       U břehů Španělska jsou zase pod vodou čtyři obrovské budovy, které objevil archeolog, Ascher. Spis o odhalených potopených městech a přístavech je velmi obsáhlý. Jsou tu pevnosti antické Olvie, Dioskurie, Chersonesu, Fanarogie, Kaspické Atlantidy Chazarin, Kyperské Salamin, finského města Tir a Sidon, přístav Cesaria, Korint, řecké Gofion a Kalidon, hrobky na ostrově Melos v Egejském moři, pevnost Egina, římský přístav Baji, před římský přístav Ostia, osady Etrusků na dně Tyrhenského moře, řecké kolonie u břehů Libye a Tunisu, přístav Royal na Jamajce, "pirátský Babylón" - téměř okamžitě zničený zemětřesením a potopený. Konec konců, i naše Benátky se postupně noří do oceánu.

      

 

INFORMAČNÍ KÓD 365

 

       Málo kdo z nás dnes pochybuje o existenci ohromného kontinentu pra civilizace ATLANTIDY. Historie a vývoj Atlantidy však zůstává stále jen tajemstvím a záhadou stejně tak, jako pyramidy, které byly postaveny v každém jejich městě. Jak všichni víme, v konstrukci pyramidy byly zakódovány matematické vzorce ve vazbě na průchod do jiných rozměrů Kosmu. Nebo to byly startovací plochy pro vimany - letadla a hvězdné koráby atlanťanů, které v několika vteřinách mohly obletět celou Zemi - tak se píše ve starých esoterických knihách a v Agni Józe.

       Mexické pyramidy svými rozměry nezůstávají za egyptskými nijak pozadu. Pyramida Slunce ve městě Teotiahuacan poblíž Mexica má základnu 200 metrů a výšku 60 metrů. Všechny pyramidy však ještě do dnešní doby nejsou odhalené, jak říká autor knihy " Bohové, hroby, učenci " K. Keram. Možná, že je část pyramid skrytá bujnou tropickou vegetací a část pohltila voda i země. Ale obyvatelé země Mayů docela určitě před odchodem zasypali svoje cenné pyramidy, aby je uchránili před zničením. Mexické pyramidy, to jsou velké obětní stoly, na jejichž vršku se uskutečňovaly slavnostní obřady s oběťmi. Tyto pyramidy se od egyptských lišily tím, že byly useknuté v horní části. A tak na vzniklých terasách Mayové stavěli chrámy, ke kterým vedly od vzniku pyramidy široké schody.

       Proč byly mexické pyramidy useknuté? Pitěrský badatel A.Belov tvrdí, že energeticko informační charakteristiky takovéto pyramidy jsou různé. Pyramida takovou energetickou informaci uzavírá do sebe, ale useknutá je jako fontána, protože tuto energii tryská ven. Snad právě proto je veškerá pozornost soustředěna na komplex v Gíze a speciálně na pyramidu Cheopsovu. Jestliže vezmeme v úvahu to,že useknutá pyramida tryská energii ven do prostoru a je postavena na zlomu, tak na uvedené ploše takové pyramidy mohly atlantské koráby čerpat energii, mohly se tak nabíjet před cestou na jiné světy.

       Vědec P.Petrosjan tvrdí, že pyramida nese obrovskou informaci o budování Vesmíru, Sluneční soustavy i člověka. Informace je zakódovaná v geometrické formě pyramidy - přesněji ve formě OKTAEDRU. Pyramida je jeho polovina. Pyramida svojí výškou směrem nahoru symbolizuje život a směrem dolů pak smrt. Přilehlý svět Slunce se nachází v jednom ze dvou ohnisek eliptické orbity planet. Ve druhém ohnisku je pro člověka neviditelný pramen oslepujícího světla na které vzpomínali všichni ti, kteří prožili klinickou smrt.

       Číselné vyjádření známého kódu, kterým je v pyramidě zašifrovaná informace o Vesmíru-je známé číslo 365 - a je to velmi závažné číslo pro Zemi. Je to celý roční životní cyklus naší planety Země. Toto číslo se totiž skládá ze tří cifer a to z čísel 3-6-5. Co tato čísla mohou označovat? Když vezmeme v úvahu toto číslování planet , pak dostaneme:

Slunce - 1              Země - 4              Saturn - 7           

Merkur - 2              Mars - 5                Uran - 8

Venuše - 3            Jupiter - 6             Neptun - 9      Pluto - 10

 

       Nyní se podívejme na číslo 365 - pak je 3 Venuše - 6 Jupiter - a číslo 5 je Mars. To znamená, že je Země silně napojena hlavně na tyto planety. Nyní si toto číslo rozložíme jako3+6+5=14 a zde je podle našeho schématu číslo 1 Slunce - 4 Země. Kód Sluneční soustavy ( pod číslem 1 ) je tedy těsně spjat s celým Kosmem. Také lidská ruka je sestavena na principu čísla 14. Také všeobecné číslo palců je 14. Tento kód má podobenství v souhvězdí Velké Medvědice do kterého vchází naše Slunce. V tomto souhvězdí byla ještě jedna hvězda, jejíž smrt zahubila i Faeton, planetu mezi Marsem a Jupiterem. Po této katastrofě se zaměnily charakteristiky planet Sluneční soustavy a objevil se Pluto.

       Podle toho co mám k dispozici, píše P.Petrosjan v časopisu "Věda a náboženství " v jeho čísle 12/92 - lidstvo již sedm krát přežilo světovou katastrofu. Naši dávní předkové znali Božskou vědu Vesmíru a předávali toto tajemství jen zasvěceným. A zasvěcení stavěli pyramidy a velmi odpovědně přistupovali ke studování Kódu života. Mnohé se jim dařilo, ale světová katastrofa je zastavila na určité úrovni poznání a zakódovaná informace pyramid je opět zahalená.